Noc s Andersenem

Zvedněme zájem děti o čtení! Dne 31. 3. se podruhé připojíme k akci Noc s Andersenem (http://www.nocsandersenem.cz), kdy slavíme Mezinárodní den dětské knihy. Vzhledem k tomu, že nebovidská knihovna je malá, tak s dětmi přenocujeme v naší sportovní hale. Pro děti je nachystaný program na téma oblíbené dětské knížky, oblíbeného dětského autora a další zábavný sportovně-tvořivý program.

Začátek: v pátek  31.3.2023 v 17.30
Konec: v sobotu  1.4.2023 v  8.00

Přihlášky přijímáme do pondělí 27. 3. 2023

Děti je možné přihlásit formou SMS na tel. 777 55 14 94, nebo email martasaman@email.cz. Uveďte prosím jméno dítěte a jeho věk.

Věkové rozpětí dětí zhruba 6-11 let.

Děti budou s sebou potřebovat:
Spací pytel, nebo deku na zakrytí, karimatku, polštářek, ručník, pyžamo, přezůvky Také si děti mohou vzít svoji oblíbenou knížku. Prosím nachystejte dětem večerní svačinu, snídaně a pitný režim bude zajištěn.

Takto probíhal minulý ročník:
V nebovidské hale se sešlo 12 dětí ve věkovém rozmezí od 6 do 12 let. Děti si s sebou přinesly svojí oblíbenou knihu, kterou nám každý taky krátce představil. Do knih jsme si vyrobili záložky a potom už následovalo hraní her, luštění tajenek, tancování. Děti se rozdělily na dvě družstva, každé družstvo mělo svého kapitána a pomocníka, který pomáhal menším dětem s plněním úkolů. Na závěr byla pro děti připravena laserová prolézačka v malém sále, která měla velký úspěch. Po přečtení pohádky na dobrou noc se děti zavrtaly do spacáků a probudily se až ráno. Děti byly bezvadné a my doufáme, že se jim akce líbila a příští rok je rádi uvidíme na dalším ročníku.